Kontakt   |
RSS
banner

> Podstrona-111-102

Wszechstronne i funkcjonalne klimatyzatory MULTI


   
Klimatyzatory multisplit to system pozwalający na równoczesne podłączenie wielu jednostek wewnętrznych (w zależności od proponowanego układu) do jednej jednostki zewnętrznej, dzięki temu zmniejszy się znacznie przestrzeń potrzebna do instalacji urządzeń i zmaleją koszty montażu. Każda z jednostek wewnętrznych może być osobno sterowana.

   W układzie MULTI możliwe jest stosowanie różnych jednostek wewnętrznych (wentylatorów naściennych, kanałowych, podłogowych itp. – o różnej mocy). Ta wszechstronność i funkcjonalność klimatyzatorów multisplit, pozwala precyzyjne dobrać odpowiednią ilość chłodu stosownie do potrzeb i wymagań Klienta.

Hurtownia wentylacyjna Centrowent

 Opis przykładowego systemu klimatyzacji BigMulti Airstage seria S firmy FUJITSU

Hurtownia wentylacyjna Centrowent             Hurtownia wentylacyjna Centrowent
Hurtownia wentylacyjna Centrowent Hurtownia wentylacyjna Centrowent

    Fujitsu oferuje modułowy system klimatyzacji przeznaczony do dużych budynków. Jego koncepcja opiera się na zmiennym przepływie czynnika chłodniczego, dowolnej konfiguracji jednostek wewnętrznych, a także na wyjątkowo elastycznym i bardzo rozbudowanym systemie sterowania.

    Do jednej jednostki zewnętrznej, zależnie od typu urządzeń, można podłączyć do 16-tu jednostek wewnętrznych wybieranych spośród wszystkich dostępnych typów (kasetonowe, kanałowe, przysufitowe, przysufitowo/podłogowe, ścienne, ścienno-przysufitowe) oraz pełnego zakresu wydajności chłodniczej (od 2.15 do 17.0 kW). Typoszereg jednostek zewnętrznych obejmuje urządzenia o nominalnej wydajności chłodniczej 22.4kW lub 28.0kW.

Dostępne są trzy systemy obsługiwane przez ten sam model jednostki zewnętrznej:

Typ: Chłodzący
Przeznaczony jedynie do chłodzenie dla wszystkich podłączonych jednostek wewnętrznych

Typ: Pompa ciepła
Możliwe jest chłodzenie albo grzanie, które odbywa się równocześnie dla wszystkich podłączonych jednostek wewnętrznych.

Typ: Odzysk ciepła
Każda z jednostek wewnętrznych może niezależnie pracować w trybie chłodzenia lub grzania.

    System sterowania umożliwia połączenie w jednym układzie nawet do 400 jednostek wewnętrznych. Dzięki szerokiej gamie pilotów indywidualnych, urządzenie wewnętrzne działa w parametrach określonych bezpośrednio przez użytkowników. W przypadku zastosowania systemu w dużych obiektach, istnieje możliwość zastosowania sterownika centralnego, oprogramowania, bądź bramki pozwalającej na podpięcie się do Centralnego Systemu Zarządzania Budynkiem (BMS).

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszej hurtowni wentylacyjnej i korzystania z naszych usług.

txtbtm