Kontakt   |
RSS
banner

> Podstrona-213-202

Bębnowe odsysacze spalin ALAN – hurtownia wentylacyjna we Wrocławiu

Bębnowe odsysacze spalin ALAN

bebnowe1.jpg

Bębnowe odsysacze typu ALAN służą do efektywnego usuwania spalin emitowanych przez układy wydechowe pojazdów samochodowych podczas prób silnikowych, regulacji i diagnostyki. Stosowane są w zajezdniach, garażach, stacjach obsługi samochodów. Przy ekonomicznie optymalnym wyciągu powietrza i prostej obsłudze umożliwiają usuwanie całości emitowanych spalin na zewnątrz. Mogą być przymocowywane bezpośrednio do stropu oraz do ścian lub słupów za pośrednictwem wsporników ściennych.

Hurtownia wentylacyjna Centrowent  Katalog - Bębnowy odsysacz spalin ALAN

Odsysacz balansowy stacjonarny OBS

balansowe1.jpg

Może być stosowany w zajezdniach, garażach oraz stacjach obsługi i warsztatach naprawy samochodów. Odsysacz balansowy stacjonarny montuje się na ścianach lub słupach podporowych. Współpracuje z montowanym na wsporniku ściennym lub na podstawie dachowej wentylatorem. Może być również przyłączony do magistrali systemu wyciągowego. Zastosowanie odsysaczy pozwala odciągnąć i usunąć na zewnątrz całość emitowanych spalin.

Hurtownia wentylacyjna Centrowent
Karta katalogowa - Balansowy odsysacz stacjonarny OBS.

Odsysacze przestawne spalin OT

przestawne1.jpg

Odsysacz przestawny (przenośny lub przejezdny) ustawić trzeba króćcem ssącym naprzeciw rury wydechowej, (możliwe jest dostosowanie położenia króćca ssącego do wysokości rury wydechowej). Następnie spaliny są usuwane przez przewód elastyczny przyłączonego do króćca wylotowego wentylatora.

Hurtownia wentylacyjna Centrowent Karta katalogowa - Przestawny odsysacz spalin OT.

Wiszące odsysacze spalin OW

wiszace1.jpg

Stacjonarne odsysacze wiszące są stosowane w garażach, warsztatach naprawczych i stacjach obsługi samochodów w trakcie prób silnikowych, regulacji i diagnostyki. Montowane do ścian lub słupów usuwają całość emitowanych przez rury wydechowe spalin.

Hurtownia wentylacyjna Centrowent Karta katalogowa - Wiszący odsysacz spalin OW

Szynowy system ssący KOS-AL

szynowe1.jpg

Kanał odciągowy samouszczelniający typ KOS-AL służy do odciągania spalin samochodowych za pomocą odsysacza balansowego przejezdnego (OBP-AL) lub odsysacza przejezdnego (OP-AL), który przemieszcza się wzdłuż kanału poprzez przewód elastyczny zakończony ssawką, zaciśniętą na rurze wydechowej samochodu. Kanał jest przeznaczony do obsługi samochodów osobowych i ciężarowych.

Hurtownia wentylacyjna Centrowent Karta katalogowa - Szynowy system ssący KOS-AL

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą hurtowni wentylacyjnej Centrowent, zachęcamy do kontaktu.

txtbtm