Kontakt   |
RSS
banner

> Podstrona-255-120

Pompki skroplin do klimatyzacji

Pompka do skroplin ASPEN PUMPS -  MINI ORANGE

    Pompka Mini Orange jest zaprojektowana do instalowania: w obudowie klimatyzatora naściennego, w winylowym kanale, nad powieszonym stropem. Przy podłączeniu tacy ociekowej do zbiornika i umiejscowieniu napędu pompy w klimatyzatorze skropliny mogą być pompowane na wysokość 8m.

mini orange   W komplecie Mini Orange znajdują się dwa zbiorniki - do wyboru przy instalacji. Jeden jest przystosowany do podłączenia do przewodu od prowadzenia skroplin z parownika, natomiast drugi zbiornik może zostać położony bezpośrednio na tacy skroplin - poziomo na równej płaskiej powierzchni.

Skład zestawu:  zbiornik mini orange

Pompka skroplin Eckerle EE 600

Hurtownia wentylacyjna CentrowentZastosowanie

Pompka skroplin EE 600 z dwustopniowym sterowaniem pływakowym przeznaczona jest szczególnie do klimatyzatorów split, ściennych i sufitowych. Pompa wyposażona w silnik elektromagnetyczny odznacza się niskim poziomem hałasu i przystosowana jest do pracy w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych itp.

Hurtownia wentylacyjna CentrowentBudowa

Pompa Eckerle EE 600 składa się z modułu pompy i modułu pływaka. Dwustopniowy wyłącznik pływakowy steruje pracą pompy. Moduł pływaka może być zamontowany na końcu przewodu odprowadzającego skropliny z wanny ociekowej.

Dane techniczne pompek EE600:

  1. Wymiary pompki: (L x W x H) 77 x 32 x 50 mm
  2. Specyfikacja elektryczna.: 230 V, 50/60 Hz, 18 VA
  3. Wymiary czujnika: (L x W x H) 82 x 39 x 39 mm
  4. Maksymalny przepływ (wydajność): 6 l/h
  5. Maksymalna wysokość podnoszenia po stronie tłocznej: 6 m
  6. Maksymalna wysokość podnoszenia po stronie ssawnej: 1.5 mHurtownia wentylacyjna Centrowent

txtbtm