Kontakt   |
RSS
banner

> Strona-113

Wentylatory – hurtownia we Wrocławiu

   Firma Centrowent oferuje szeroką gamę wentylatorów pochodzących od wielu wiodących producentów zagranicznych oraz polskich, takich jak: Venture Ind., Systemair, Uniwersal, Rosenberg, Wentech, Klimawent, Juwent, Danfoss, Konwektor w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Wentylatory do domu i biura

wentylator do domu i biura

   W naszej hurtowni wentylacyjnej mamy szeroki wybór urządzeń o różnych średnicach i wydajności powietrza. Posiadamy m.in.: wentylatory dachowe, osiowe, domowe oraz kuchenne. Urządzenia te przeznaczone są do montażu w łazienkach, pokojach, toaletach, biurach, placówkach gastronomicznych i wielu innych. Ich atutami jest cicha praca i niezawodnością działania. Oferujemy urządzenia w wersji standardowej lub wyposażone w dodatkową elektronikę. Nasze wentylatory spełnią wymagania każdego klienta!

Wentylatory przemysłowe

wentylator dachowy

   W grupie wentylatorów przemysłowych możemy wyróżnić wentylatory ścienne, kanałowe, dachowe, promieniowe, bębnowe, w specjalnych wykonaniach jako przeciwwybuchowe oraz oddymiające. Wentylatory wymienionych typów stosowane są do wentylacji hal produkcyjnych, lakierni, suszarni, obiektów gastronomicznych, a także do wentylacji mniejszych i większych budynków. Mogą być wykonane z blachy malowanej proszkowo, blachy ocynkowanej, kwasoodpornej lub z tworzywa sztucznego. Oferujemy szeroki wybór średnic oraz wydajności wentylatorów, dzięki czemu bez problemu będą mogli Państwo dopasować je do ich przeznaczenia.

--->>> Sprawdź w katalogu wentylatorów Systemair <<<--
--->>> Wyślij zapytanie <<<---

Oferta proponowanych przez nas wentylatorów jest bardzo rozbudowana, dlatego zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną gamą produktów w dziale POBIERZ MATERIAŁY.

WENTYLATORY SYSTEMAIR

wentylatory systemair

 

   Systemair to jeden z największych na świecie dostawców wentylatorów dla obiektów rozmaitego przeznaczenia.

Oferujemy różnego rodzaju produkty pochodzące tego producenta, od wentylatorów do kanałów okrągłych (pierwszych w ofercie firmy), wentylatorów do kanałów prostokątnych, wentylatorów dachowych aż do oddymiających i przeciwwybuchowych.

Oferujemy Wentylatory Systemair różnej wielkości: zarówno urządzenia do kanałów o średnicy 100 mm, jak i wentylatory o wielometrowej średnicy, przeznaczone np. do pracy w tunelach.

Produkty tej marki przeznaczone są dla Klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i ekologiczność wentylatorów.

txtbtm