Kontakt   |
RSS
banner

> Strona-164

Klimatyzatory przenośne oraz ścienne i przysufitowe

 

Airwell - produkcja systemów klimatyzacyjnych

Airwell jest jednym z liderów w produkcji i dystrybucji wysokiej klasy, przyjaznych dla środowiska i solidnych systemów klimatyzacji. Firma opiera swoją strategię rozwoju na budowaniu długofalowych relacji z klientami, dlatego grupa Airwell zapewnia indywidualne konsultacje, serwis i profesjonalną obsługę. Wieloletnie doświadczenie i wszechstronna oferta sprawiają, że Airwell może dostarczyć klimatyzację i systemy obróbki powietrza do każdego zastosowania.

   

    Produkująca klimatyzację Firma L’Air Conditionné Entreprise (pierwsza nazwa firmy AIRWELL) powstała w 1947 roku pod Paryżem, jej założycielem był Paul Wallet. Airwell było pierwszym przedsiębiorstwem w Europie, które zajmowało się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń klimatyzacyjnych. Na początku działalności, przedsiębiorstwo projektowało rozwiązania przeznaczone dla przemysłu, jednakże po trzech latach od powstania firmy poszerzono ofertę również o produkcję klimatyzatorów do użytku domowego i biurowego. Były to klimatyzatory wysokiej jakości, przeznaczone do pracy w trudnych warunkach francuskich kolonii w Afryce i krajach środkowego wschodu.

Klimatyzatory Airwell

Wszystkie klimatyzatory Airwell (a w szczególności klimatyzatory podsufitowe, ścienne, kanałowe, multisplit) znane są ze swojej niezawodności i wysokiej jakości. Renoma marki pozwala firmie na ciągły rozwój i udoskonalanie produktów. Airwell, w przeciwieństwie do konkurencji, zawsze skupiał się na produkcji urządzeń do klimatyzacji i wentylacji, dzięki czemu wszystkie wyroby producenta są stworzone według metod wypracowanych w ciągu kilkudziesięciu lat działalności. Jest to niewątpliwie jeden z filarów sukcesu firmy.

Pierwsze klimatyzatory marki Airwell wyszyły na rynek w 1950 roku. Te niewielkie jednostki przeznaczone były do chłodzenia biur i mieszkań. Ponad pół wieku rozwoju firmy sprawiło, że dzisiaj katalog produktów Airwell uznawany jest za jeden z najbogatszych na świecie w branży klimatyzacji i wentylacji i obejmuje wszystkie typy urządzeń klimatyzacyjnych – łącznie ponad 600 modeli. Od niewielkich klimatyzatorów przenośnych, przez rozwiązania dedykowane dla małych mieszkań, rozwiązania klimatyzacji dla domów, wszelkiego rodzaju i wielkości powierzchni biurowych, aż do rozwiązań stosowanych w przemyśle ciężkim. Wśród dostępnych w ofercie Airwell klimatyzatorów znajdują się m.in.: klimatyzatory ścienne, kanałowe, podsufitowe i inne.

Zróżnicowana oferta

Szeroki wybór produktów Airwell zaspokaja zarówno potrzeby mieszkań i domów, jak i powierzchni handlowych czy przemysłowych. Produkty te świetnie sprawdzają się również na rynkach niszowych, charakteryzujących się specyficznymi wymaganiami.

Do grupy należą także marki Electra, Fedders i Wesper.

txtbtm