Kontakt   |
RSS
banner

> Strona-247

Tłumiki kanałowe do wentylacji prostokątne, okrągłe oraz elastyczne

Tłumik kanałowy prostokątny TAP

Tłumiki akustyczne płytowe TAP

logo Smay
schemat TAP
Szczegóły produktu
Hurtownia wentylacyjna Centrowent  Karta katalogowa
Hurtownia wentylacyjna Centrowent

Hurtownia wentylacyjna Centrowent

Hurtownia wentylacyjna Centrowent

Przeznaczenie:

Hurtownia wentylacyjna Centrowent
    Tłumiki akustyczne do wentylacji służą do tłumienia hałasu (głównie w zakresie średnich i wysokich częstotliwości), przenoszonego przez powietrze w sieci prostokątnych kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zwykle tłumiki montuje się między wentylatorem a kanałem nawiewnym lub wyciągowym oraz przed nawiewnikami powietrza do pomieszczeń. Specjalnie wykonana obudowa zewnętrzna w klasie A pozwala na wykorzystanie tłumików w instalacjach o wewnętrznym ciśnieniu do 630 [Pa]. Zalecana prędkość przepływu nie powinna przekraczać 12 [m/s]. Tłumiki do wentylacji przystosowane są do montażu w przewodach poziomych, przy pionowym usytuowaniu kulis. W hurtowni wentylacyjnej Centrowent z Wrocławia mogą Państwo zamówić tłumiki do wentylacji o parametrach dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Wszystkie rodzaje tłumików płytowych posiadają Atest Higieniczny nr HK/P/1030/01/2002.

Uwzględniając różnice konstrukcyjne, wyróżniamy pięć typów tłumików do wentylacji, które różnią się skutecznością działania: TAP 11, TAP 15, TAP 21, TAP 215, TAP 22.

 
Materiał:

Hurtownia wentylacyjna Centrowent
    Obudowa zewnętrzna wykonana jest z blachy stalowej ocynkowanej w formie kanału (klasa A), z zamontowanym obrzeżem P20, P30, P40 odpowiednio do wymiarów poprzecznych tłumika. Kulisy tłumiące wykonane są z odpowiednio dobranych, niepalnych płyt z materiału dźwiękochłonnego, umieszczonych w ramie z blachy ocynkowanej. Powierzchnię zewnętrzną kulis pokrywa odporny na ścieranie szklany welon.

Wykończenie:
Dwustronna powłoka cynkowa wykonana jest z elementów stalowych. Jego masa wynosi 275 [g/m2], co odpowiada średniej grubości powłoki 19 mikronów.

W trakcie transportu, magazynowania i instalacji, należy odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię kulis przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 
Jak zamówić?

..............................................................................................................................................................................................

txtbtm