Kontakt   |
RSS
banner

> Strona-311

Klimatyzacja i wentylacja

O nas

Więcej niż klimatyzacja

Centrowent to zespół specjalistów z branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Dostarczamy nie tylko urządzenia i instalacje wiodących producentów, ale również akcesoria i elementy montażowe. Dzięki tak rozbudowanej i kompleksowej ofercie możliwe jest skompletowanie optymalnych systemów.

Więcej niż profesjonalizm

Posiadamy dogłębną wiedzę i bogate, ponad 10-letnie doświadczenie. Wsłuchujemy się w oczekiwania Klientów, projektujemy, doradzamy i pomagamy w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Dzięki temu dostarczone przez nas sieci wentylacyjne czy grzewcze są idealnie dopasowane do oczekiwań i potrzeb.

Więcej niż duży wybór i atrakcyjne ceny

Kompletujemy instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne dla firm instalacyjnych, generalnych wykonawców i inwestorów. Dzięki współpracy z większością czołowych producentów i potężnej bazie magazynowej możemy zagwarantować niezwykle atrakcyjne ceny, duży wybór i szybkie terminy realizacji.

Wizja działania

Chcemy być postrzegani jako firma odpowiedzialna i solidna, która ma swoją historię i która buduje swoją przyszłość.
Pozycję budujemy w oparciu o doświadczenie, wiedzę i systematyczny rozwój kompetencji pracowników.
Zaufanie dostawców i klientów zdobywamy dzięki jasnym zasadom współpracy i dotrzymywaniu terminów.
Uczciwość, dbanie o jakość produktów i usług, wsparcie i doradztwo pozwalają nam budować relacje długofalowe.
Sukces to zadowoleni klienci i wiara w to, co się robi, dlatego z nadzieją patrzymy w przyszłość.

Polityka jakości

W Centrowent jakość towarzyszy każdemu z etapów współpracy z klientem i każdemu z obszarów działalności.
Jakość urządzeń
W ofercie posiadamy wyłącznie urządzenia sprawdzonych producentów, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Jako specjaliści w branży potrafimy ocenić jakość poszczególnych produktów i zaproponować klientom to, co najlepsze.
Jakość instalacji
W Centrowent oferujemy nie tylko urządzenia do wentylacji i klimatyzacji, ale też elementy i akcesoria do budowania sieci i montażu systemów. W połączeniu z profesjonalnym doradztwem gwarantuje to efektywne działanie, bezpieczeństwo i sprawne użytkowanie na długie lata.
Jakość obsługi klienta
Jakość obsługi klienta to dla nas przede wszystkim jasne i korzystne zasady współpracy oraz specjalistyczne doradztwo oparte na doświadczeniu. Oferujemy wsparcie na każdym etapie, przygotowujemy comiesięczne promocje, a dzięki znakomicie zaopatrzonym magazynom zapewniamy ekspresowe terminy realizacji zamówienia.

Twoje korzyści

Masz w czym wybierać
Posiadamy naprawdę szeroki asortyment. U nas znajdziesz urządzenia do pomieszczeń domowych i potężnych hali produkcyjnych, modele przenośne i stacjonarne, z różnymi systemami montowania, najmniejsze elementy i specjalistyczne systemy.
Sprawdzona jakość
Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami, którzy posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że kupujesz urządzenia bezpieczne, efektywnie działające i solidne.

Wszystko znajdujesz w jednym miejscu

Nasza oferta jest kompleksowa i nie kończy się na urządzeniach do klimatyzacji i wentylacji. U nas znajdziesz też akcesoria i elementy potrzebne do montażu sieci.
Wybierasz to, co dla Ciebie najlepsze
Posiadamy urządzenia, instalacje i akcesoria kilkudziesięciu wiodących marek. Dzięki temu możesz porównywać, wybierać, dostosowywać do swoich potrzeb i... swoich finansowych możliwości.
Możesz liczyć na wiedzę specjalistów
Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży, znamy aktualne trendy na rynku i najbardziej solidne marki. Możesz skorzystać z tej wiedzy.
Oszczędzasz, i to dwa razy
Pierwszy raz, gdy kupujesz, bo dzięki bezpośredniej współpracy z producentami możemy Ci zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny. Drugi raz, gdy korzystasz z urządzeń, gdyż dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym skuteczniej odzyskujesz ciepło i zmniejszasz rachunki za energię.
Zakupy robisz od ręki
Dysponujemy potężnymi znakomicie zaopatrzonymi magazynami. Dzięki temu produkty dostępne są u nas od ręki i nie musisz czekać aż zostaną sprowadzone od producenta.

txtbtm