SYSTEMY WENTYLACYJNE

Odsłony: 413

Systemy wentylacyjne

Firma Centrowent dostarcza najnowsze rozwiązania wiodących producentów urządzeń do wentylacji i klimatyzacji. Oferujemy produkty marek, takich jak: SYSTEMAIR, VENTURE INDUSTRIES, LINDAB, LOXIMIDE, SMAY. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na kompleksową obsługę. Z naszej strony zapewniamy dostawę nie tylko standardowych elementów wentylacyjnych, ale i tych wykonywanych na specjalne zamówienie naszych klientów. Pomagamy w doborze i dostarczamy urządzenia wentylacyjne, takie jak wentylatory, pompy ciepła, klimatyzatory czy kurtyny powietrzne. Możemy także zaprojektować sieć rozdziału i rozpływu powietrza oraz instalacje klimatyzacyjne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających inwestorów.

Profesjonalne doradztwo i szybkie dostawy

Firma Centrowent specjalizuje się głównie w kompletacji dostaw urządzeń i sieci. Pragniemy pomagać naszym dotychczasowym i przyszłym klientom poprzez fachowe doradztwo oraz profesjonalną, rzetelną obsługę. Robimy co w naszej mocy, by nasi klienci mogli cieszyć się dobrze działającym układem klimatyzacyjnym lub instalacją wentylacyjną.

Tworzenie systemów wentylacyjnych

Przy tworzeniu systemów wentylacyjnych dbamy o to, by składały się z komponentów najwyższej jakości. Dlatego bardzo starannie planujemy każdy element układu – począwszy od rodzaju kanałów wentylacyjnych, poprzez odpowiednie wentylatory czy tłumiki do wentylacji, a na kratkach wentylacyjnych kończąc. Wszystkich ceniących najwyższą jakość w najlepszej cenie, zapra